Karolina Kowalkiewicz powróci do oktagonu we wrześniu

64
źródło: MMAjunkie.com

W najnowszym odcinku swojego videobloga Karolina Kowalkiewicz (12-2) odsłania kulisy ataku Conora McGregora (21-3) na autokar zawodników przed UFC 223. Ujawniła także kiedy stoczy swoją kolejną walkę.

Tak Karolina opisała całe zdarzenie z Irlandczykiem w roli głównej:

Wsiadamy do autokaru, mamy odjeżdżać, nagle zaczynają walić w autokar. Myślałam, że ktoś sobie robi żarty, ale wyjrzałam przez okno i zauważyłam tam Lobova, Conora i kilku Irlandczyków, jak biegają wkoło autobusu, uderzają w niego, rzucają różnymi, dziwnymi rzeczami. Ludzie w środku zaczęli krzyczeć. Chłopaki chcieli wysiadać, ale ochrona zabroniła kierowcy otwierać drzwi. Poleciały szyby. Rose leżała skulona pod siedzeniami. Pat Barry ją zakrywał. Widziałam zakrwawioną twarz jednego z zawodników. Jeden z moich trenerów, Emil nagrywał wszystko telefonem. Trener Zaborowski schował mnie pod siedzenia, żebym nie oberwała szkłem. Ja krzyczałam, żeby mnie puścił, bo chce wszystko widzieć, ale kazał mi tam siedzieć. Rzeczywiście miał rację, nic mi się nie stało.

Łodzianka podsumowała też swoją ostatnią walkę i zdradziła pierwsze szczegóły swojego kolejnego starcia:

Fajnie, że wygrałam. Ogromny szacunek dla Felice. Była piekielnie silna, ale ja na co dzień trenuję z Anitą Bekus i tak, jak przewidywałam, nie była silniejsza od Anity. Miała bardzo mocne sierpy. Prosty nie był aż tak mocny, ale jeden cios odczułam i przez 2 tygodnie bolała mnie szczęka.Nie do końca rozumiem werdykt sędziowski. Dlaczego wygrałam niejednogłośną decyzją, bo kontrolowałam całą tą walkę. Nie było żadnego zagrożenia ze strony Felice.

Odnośnie następnej walki nie ma jeszcze żadnych konkretów, ale na 99 procent będę walczyć we wrześniu. Nie mam potwierdzonej żadnej rywalki, ani konkretnego terminu. Tak jak wstępnie rozmawialiśmy w UFC, to zawalczę raczej we wrześniu. Dostałam propozycję walki w lipcu. Rozmawialiśmy o tym z trenerem, ale stwierdziliśmy, że wolimy wrzesień. Musiałabym szybko wejść w przygotowania, a chciałam poświęcić się trochę prywatnym sprawom. Przygotowując się do walki, chciałabym mieć znowu spokojną głowę, a teraz na spokojnie swoje prywatne rzeczy. Walczę więc we wrześniu.

Cały odcinek do obejrzenia poniżej.

 

źródło: youtube.com