Krzysztof Gutowski wypada z walki z Przemysławem Runowski. Zastąpi go mistrz FEN oraz Babilon MMA

184
źródło: Babilon MMA, Facebook

Krzysztof Gutowski (8-0) 17 lipca miał zadebiutować w formule boksu zawodowego i zmierzyć się z pięściarzem Przemysławem Runowski. Jednak jak ogłoszono na Twitterze „Gutek” z powodu kontuzji został zmuszony do wycofania się z tej walki. Zastąpi go mistrz organizacji FEN i Babilon MMA Daniel Rutkowski (10-2).

„Rutek” pokonując Adriana Zielińskiego (19-9) do swojego pasa Babilon MMA w kategorii piórkowej dołożył tytuł organizacji Fight Exclusive Night. W ostatnim występie na Babilon MMA 11 wypunktował Estabili’ego Amato (10-3). 31 lipca miał się zmierzyć na ringu bokserski z Michałem Syrowatką, ale w obecnej sytuacji ten pojedynek jest już raczej nieaktualny.

Przemysław Runowski należy do czołowych polskich pięściarzy w wadze półśredniej. W swojej karierze przegrał tylko raz. Podczas gali w Greenwich został wypunktowany przez Josha Kelly’ego. W swoim poprzednim boju pokonał przez decyzję Serhii’ego Molchanova (10-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Użyj tych długich ramion, żeby wsadzić je sobie prosto w dupsko – Petr Yan odpowiada na zaczepki Seana O’Malleya

źródło: Facebook, Babilon MMA