Jak poinformowała dzisiaj na oficjalnym ważeniu organizacja Fight Exclusive Night, Konstantin Shonya  nie zawalczy na jutrzejszej gali z Igorem Kołacinem – jego nowym rywalem został Krzysztof Pietraszek, który już jedzie do Warszawy.

Informacja prasowa FEN:

Pragniemy poinformować o ostatniej zmianie i ostatecznej karcie walk gali FEN 11 Warsaw Time, która odbędzie się w sobotę, 19 marca, w hali Torwar, w Warszawie. Niestety z powodów wizowych nie był możliwy przyjazd do Polski ukraińskiego zawodnika Konstantina Shonya z Połtawy, który miał zmierzyć się z weteranem polskich Sportów Walki, Igorem Kołacinem, w pożegnalnej walce 41-letniego weterana. Chęć pomocy i zastąpienia Ukraińca wyraził doskonale znany na polskich arenach Krzysztof Pietraszek z Elita MMA Ełk.

W tej sytuacji władze organizacji Fight Exclusive Night przychyliły się do tej propozycji i tak pożegnalny występ przed warszawskimi kibicami Igora Kołacina będzie możliwy. Krzysztof Pietraszek jednocześnie deklaruje, iż podejdzie do pojedynku bardzo profesjonalnie i o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy. Jest dobrze przygotowany, bowiem już w najbliższym czasie ma toczyć swój kolejny bój w formule MMA. Dyspozycja Igora Kołacina jest także doskonała, co było widoczne na czwartkowym Media Treningu, gdzie prezentował się widowiskowo. Kibice mogą oczekiwać wielkich emocji jakich zawsze dostarczały jego walki. Pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem wpisze się na pewno w ten scenariusz.

 

Foto: FEN