Krystian Kaszubowski jednogłośnie pokonał Roberta Maciejowskiego, który wziął walkę w zastępstwie.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Roberta Maciejowskiego. Szybkie i udane obalenie w wykonaniu Krystiana Kaszubowskiego. Biorący w zastępstwie walkę „Karpackie Serce” próbował wstać, jednak został ponownie sprowadzony przez zawodnika z Mighty Bulls. Udana kontra po stronie Maciejowskiego! Po chwili ponowienie akcji i nieco bliźniacza kontra w wykonaniu biorącego walkę w zastępstwie Maciejowskiego. Problem z prawą nogą Kaszubowskiego? Klincz po stronie Krystiana.

Runda 2:

Palec Maciejowskiego doszedł do oka Kaszubowskiego, zawodnik z Mighty Bulls szybko jednak sprowadził pojedynek do parteru po jego wznowieniu. Kontrola w wykonaniu Kaszubowskiego. Niewiele akcji i ciosów, Maciejowski starał się robić pasywność.

Runda 3:

Niskie kopnięcie i superman punch po stronie Maciejowskiego. Kaszubowski cofał się na siatkę. Nieudane sprowadzenie w wykonaniu Krystiana. Uchwyt pod siatką. Udane sprowadzenie po stronie Kaszubowskiego, kilka ciosów spadało na głowę Maciejowskiego, niewiele akcji. Przetoczenie Maciejowskiego! Łatwo jednak oddał pozycję z bocznej.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Krystiana Kaszubowskiego jako zwycięzcę, punktując 3x 30-26.