Liz Carmouche została zwolniona z UFC

347
źródło: mmajunkie.com

W ostatnim czasie UFC zwolniło bardzo wielu swoich zawodników. Tym razem organizacja rozwiązała kontrakt z byłą dwukrotną pretendentką do pasa mistrzowskiego Ultimate Fighting Championship w wadze koguciej oraz muszej Liz Carmouche (13-7).

Amerykanka w rozmowie z mediami powiedziała, że jest bardzo zaskoczona taką decyzją amerykańskiej organizacji. Tym bardziej, że została ona zwolniona podczas wykonywania przez nią obowiązków medialnych przy okazji gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie.

Trochę mnie to zabolało. Sprowadzili mnie tutaj, abym wykonała swoje obowiązki medialne. Odwiedziłam Cmentarz w Arlington i brałam udział, przedstawiali mnie jako wetarankę w sportach walki. Dzisiaj byłam w szpitalu, gdzie rozmawiałam z różnymi ludźmi. I na końcu tego wszystkiego dowiedziałem się, że zostałąm zwolniona. 

powiedziała Liz Carmouche.

„Girl-Rilla” jest solidną zawodniczką na światowej scenie MMA. W swojej karierze stoczyła wiele świetnych pojedynków.  W ostatnim występie na UFC on ESPN+14 przegrała przez decyzję z mistrzynią UFC w kategorii do 57 kilogramów Valentiną Shevchenko (18-3).

źródło: mmajunkie.com