Wygląda na to, że już niebawem dojdzie do konfrontacji dwóch sklasyfikowanych w TOP 15 wagi półśredniej UFC zawodników. Jak potwierdzają zagraniczne źródła – w tym MMA Fighting – 15 października ma mieć miejsce walka Neila Magny’ego z Danielem Rodriguezem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po niespełna dwóch tygodniach od ostatniej potyczki już słyszymy o nowym wyzwaniu dla Daniela Rodrigueza (17-2). Ten miniony pojedynek stoczył na początku września, przy okazji gali z numerem 279. Choć pierwotnie był zestawiony z Kevinem Hollandem (23-8), finalnie wszedł do oktagonu z Jingliangiem Li (19-8), którego to ostatecznie pokonał po – dla wielu kontrowersyjnej – decyzji.

Zobacz także: Zawodnik UFC, Kevin Holland, kończy profesjonalną karierę?

Po tym wydarzeniu sporo mówiło się o tym, iż Chińczykowi należy się rewanż, jednakże wychodzi na to, że nie będzie on miał miejsca w najbliższej przyszłości. Według informacji portalu MMA Fighting, „D-Rod” powróci do akcji 15 października, mierząc się z Neilem Magnym (26-9). Ten jest zdecydowanie bardziej doświadczony od swojego oponenta, natomiast podejdzie do rywalizacji po przegranej, którą doświadczył w czerwcu bieżącego roku. Skrzyżował wówczas rękawice z niepokonanym Shavkatem Rakhmonovem (16-0), który zmusił go do odklepania przed końcem drugiej odsłony.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: MMA Fighting