Marcin Prachnio znalazł się na celowniku jednego z finalistów The Ultimate Fightera. Zac Pauga – bo o nim mowa – zwrócił się bezpośrednio do Polaka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, proponując konfrontację. 

Przygoda Marcina Prachni w największej organizacji MMA na świecie nie jest usłana różami. Polak dotychczas występował tam ośmiokrotnie, zwyciężając zaledwie w trzech z tych pojedynków. Ostatnią walkę stoczył w lipcu, rywalizując z Vitorem Perino. Starcie to jednak zupełnie nie ułożyło się po jego myśli, dlatego ostatecznie zmuszony był uznać wyższość oponenta, zostając poddanym w trzeciej rundzie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od tego czasu brak było jakichkolwiek informacji związanych z kolejną potyczką Prachni. Możliwe natomiast, iż niebawem ulegnie to zmianie, bowiem rzucono mu rękawice. Śmiałkiem, który chciałby sprawdzić się z nim w oktagonie jest Zac Pauga.

„Marcin, od lipca obaj zostaliśmy odstawieni. Chcesz jeszcze raz sprawdzić się w tym roku?”

napisał.

Zobacz także: Charles Oliveira reaguje na wyzwanie Mateusza Gamrota

Pauga podobnie jak Polak przegrał ostatnie starcie. W czerwcu zmierzył się z Modestasem Bukauskasem, finalnie odnosząc porażkę na kartach sędziowskich. Kilka miesięcy wcześniej wyszedł natomiast zwycięsko z rywalizacji z Jordanem Wrightem.

Źródło: Twitter/Zac Pauga, Chris Unger/Zuffa LLC