Paweł Pawlak po raz kolejny udowodnił, że jego konwencjonalny styl może sprawić ogromne problemy. Na KSW 89 przekonał się o tym Michał Materla.

Kolejnym pretendentem do pasa mistrzowskiego kategorii średniej prawdopodobnie będzie Damian Janikowski. Panowie już mieli okazje skrzyżować ze sobą rękawice. Na gali z numerem 63 zwyciężył „Plastinho”.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Goszcząc w programie Oktagon Live matchmaker FEN zamierzał podsumować rok w wykonaniu swojego pracodawcy, ale przy okazji pokusił się o wytypowanie, kto mógłby zdetronizować panującego czempiona dywizji do 185 funtów największej polskiej organizacji:

Trochę dziwiłem się, że ludzie myśleli, że [Bartosz] Leśko jest w stanie tę walkę wygrać. Ja jestem przekonany o tym, że w walce [Pawła] Pawlaka z [Piotrem] Kuberskim, Kuberski wygra tę walkę przed czasem – bardzo zdecydowanie. To jest moim zdaniem najlepszy zawodnik kategorii średniej w Polsce, także stawiam na niego.

przyznał.

„Qbear” wszedł do KSW jako były mistrz FEN i rozbił Leśkę. Zakusy na występ w DWCS odeszły w zapomnienie przez kontuzję reprezentanta Ankos MMA. Kuberski musiał obrać inną drogę.

Zobacz również: Pawlak vs. Janikowski o pas? Zawodnicy chyba już się dogadali [WIDEO]

Pawlak jest niezwyciężony od dziesięciu pojedynków. Ostatnim, któremu udało się go pokonać, był Daniel Skibiński.

źródło: youtube / Kanał Sportowy – program Oktagon Live | fot. materiały prasowe KSW