Michał Oleksiejczuk zapowiada kolejną walkę w UFC

źródło: mmajunkie

Znakomicie radzący sobie w UFC półciężki, Michał Oleksiejczuk, zdradził w swoich mediach społecznościowych, iż zbliża się wielkimi krokami jego kolejna walka.

Michał Oleksiejczuk (14-2, 1NC) zaprezentował się znakomicie w swoich dwóch ostatnich walkach stoczonych dla największej organizacji MMA na świecie. Po rocznej przerwie od swojego debiutu w UFC, Lord najpierw bezwzględnie rozprawił się z Gianem VIllante na gali w Pradze (luty 2019 r.), a następnie powtórzył wyczyn, pokonując również przez KO Gadzhimurada Antigulova podczas UFC w St. Petersburgu, w kwietniu tego roku.

Przez ostatnie tygodnie Michał trochę odpoczywał, ale jego manager, Paweł Kowalik z MMA Cartel nie ukrywał, że zawodnik chce jak najszybciej powrócić do walki i cały czas zgłasza swoją gotowość do rozpoczęcia kolejnych przygotowań.

Dziś Michał napisał a swoim Instagramowym koncie:

„Czas walki zbliża się wielkimi krokami, dziękuje za wsparcie. Jak myślicie z kim, gdzie i kiedy?”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czas walki zbliża się wielkimi krokami,dziękuje za wsparcie 💪 Jak myślicie z kim,gdzie i kiedy ?

Post udostępniony przez Michał Oleksiejczuk (@lordoleksiejczukufc)

Póki co nie wiadomo, kto może być rywalem Polaka, ani kiedy walka się odbędzie. Być może UFC zdecyduje się zaserwować starcie z udziałem Lorda europejskim fanom podczas wrześniowej gali w Kopenhadze?

źródło: Instagram