Strona główna Aktualności Michał Pietrzak po KSW 59 o Soldicu: Mam nadzieję, że zbije do... AktualnościWywiady Michał Pietrzak po KSW 59 o Soldicu: Mam nadzieję, że zbije do półśredniej [WYWIAD] Przez Martyna Celuch - 21/03/2021 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Michał Pietrzak zgarnął zwycięstwo w walce z Krystianem Kaszubowskim na KSW 59 i w rozmowie z nami po gali przyznał, że teraz jeszcze mocniej liczy na rewanż z mistrzem wagi półśredniej, Roberto Soldicem. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Jakub Wikłacz zabrał głos po kontuzji. Są pierwsze konkrety w sprawie powrotu do UFC Aktualności Charles Oliveira ujawnia kulisy: „Conor McGregor miał walczyć ze mną” Aktualności Israel Adesanya nie składa broni: „Moje ego nie pozwala mi zakończyć kariery”