Mistrz Cage Warriors w wadze półciężkiej podpisał kontrakt z UFC

255
źródło: Twitter

Organizacja Cage Warriors przez wielu zawodników i ekspertów jest uznawana za trampolinę do Ultimate Fighting Championship. Mistrz wagi półciężkiej Modestas Bukauskas (10-2) podpisał kontrakt z UFC o czym poinformował na swoim instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

They say dreams come true, if you work hard, stay the course, and never give up. Ever since I started MMA, it has always been the dream of my father @gintas50 and I, to sign with the UFC (best MMA organisation in the world) and compete against THE BEST fighters in the world. After much adversity, a rollercoaster of events/emotion, and a ton of hours in the gym, I am pleased to announce that just a few days ago, We signed a contract with the @ufc @ufceurope, the DREAM has become REALITY!! What a way to start 2020, I want to give a special thanks to my management @iridiumsportsagency @iridiumsports @jacobparga for their absolutely incredible work and countless hours of dedication to get me to this point in my career. The best thing about my management, is that I can truly say they are FAMILY, and cannot wait to make them all proud !! Another massive thanks goes out to all my training partners, sponsors and everyone that has helped me achieve everything I have done!! Without you guys I could not have done it !!! I have the best team around me and I am forever grateful !!! The amount of love I have for you all is insane and we are ALL going to come up and make it to the top TOGETHER !!! The journey has only just begun, we are just getting warmed up !!! Time to cement our legacy in the history books!! My name will forever be known as the very first Lithuanian born athlete to sign with the UFC. There are New goals and milestones to reach, and I cannot wait for the journey and the road ahead …. WATCH OUT CAUSE WE ARE COMING TO TAKEOVER !!!

Post udostępniony przez Modestas Bukauskas (@modyb24)

„Mówią, że marzenia się spełniają jeżeli ciężko pracujesz i pozostajesz na swoim kursie nie poddając się. Odkąd zacząłem trenować MMA marzyłem, aby podpisać wraz z moim ojcem kontrakt UFC oraz mierzyć się z najlepszymi zawodnikami MMA na świecie  Z przyjemnością ogłaszam, że kilka dni temu podpisaliśmy kontrakt z UFC. Marzenia się spełniają.  Chciałbym podziękować swojej grupie menadżerskiej za wykonanie niesamowitej roboty, która doprowadziła mnie do tego punktu mojej kariery. Najlepszą rzeczą w nich jest to, że śmiało mogę ich nazwać moją rodziną i nie mogę się doczekać, aż będą ze mnie dumni. Kolejne ogromne podziękowania idą do moich sparing partnerów i sponsorów, którzy pomogli mi tyle osiągnąć. Bez was chłopaki nie udałoby się. Mam najlepszą drużynę na świecie i będę wam za to zawsze wdzięczny. Podróż dopiero się rozpoczęła i właśnie się rozgrzewamy !!! Czas umocnić nasze dziedzictwo w książkach historycznych !! Moje imię będzie na zawsze znane jako pierwszego sportowca urodzonego na Litwie, który podpisał kontrakt z UFC. Teraz mamy nowe cele, a ja już nie mogę się doczekać tej drogi.”

 

Litwin jest niezwykle solidnym i perspektywicznym zawodnikiem na europejskiej scenie mieszanych sztuk walki. Na CW 102 pokonał przez TKO naszego rodaka Marcina Wójcika (12-7). Pas mistrzowski w kategorii do 93 kilogramów zdobył na CW 111, gdzie zwyciężył przez techniczny nokaut z Riccardo Nosiglią (8-2). Aktualnie posiada passę sześciu wygranych z rzędu. 

źródło: Twitter