Niebawem, bo 12 listopada, Salahdine Parnasse postara się zapisać na kartach historii jako kolejny, podwójny czempion KSW. Zmierzy się wówczas z Marianem Ziółkowskim. Co jakiś czas, reprezentant Trójkolorowych dzieli się w mediach migawkami z treningu. Zobaczcie, jak to wygląda.

Po udanej, marcowej obronie trofeum kategorii do 66 kilogramów, rozpoczęły się medialne gierki, związane z potencjalnym przejściem Salahdine’a Parnasse’a (16-1) do dywizji lekkiej. Od razu w gre wchodziła wyłącznie jedna potyczka – o pas mistrzowski, którego posiadaczem aktualnie jest oczywiście Marian Ziółkowski (25-8-1). Ta została już oficjalnie potwierdzona na 76. edycję, która 12 lisotopada rozegra się w Grodzisku Mazowieckim.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pochodzący z Francji zawodnik w żadnym stopniu nie próżnuje. Efekty jego ciężkiej pracy możemy oglądać w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się krótkimi nagraniami z treningów. Jest szybkość i dynamika – czy wystarczy to na „Golden Boya”?

Ziółkowski natomiast ostatnie tygodnie spędził na Florydzie. Wraz z innym mistrzem KSW – Sebastianem Przybyszem (10-2) – miał okazję przygotowywać się pod okiem wybitnych specjalistów na matach Kill Cliff FC. Panowie doskonale zdają sobie sprawę, jak ważnym aspektem w obecnych czasach jest dbanie o kibiców, więc wszystko zostało zapisane w postaci wideobloga.

Zobacz także: Szybkość i precyzja – Ziółkowski i Przybysz na tarczach w Kill Cliff FC [WIDEO]

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/Salahdine Parnasse