Napie**alaj się ze mną – Karolina Wójcik wyzywa do walki Aleksandrę Rolę

388
źródło: KSW, Facebook

Karolina Wójcik (7-2) w tym roku udanie zadebiutowała w federacji KSW i na gali z numerem 55 wypunktowała Sylwię Juśkiewicz (9-6). Na swoim Facebooku w ostrych słowach wyzwała do walki Aleksandrę Rolę (3-1).

„Hej ! Roleczko… Wiem że dużo krzyczysz ,ryczysz i chcesz sobie wybierać rywalki cwana bestio🤣🤣🤣 Ale nie tędy droga kochana bo ja już po Ciebie sobie dreptam powoli☠… Nie masz wyjścia jesteśmy w tej samej wadze 😎 Więc kurde nie wymyślaj i nie nakręcaj żeby Owczarz schodziła do 52 bo znów Cię poskłada 🤣 Przyjmij to co dają i NAPIERDALAJ się ze mną!! Przyjmij rękawice albo gołe pięści !!! Czekam…. @ksw_mma @martinlewandowski @kawul_ksw @wojekr.”

Karolina „Polish Assasin Wójcik w zawodowym MMA zadebiutowała w 2018 roku, gdzie na Golden Ticket Fight Promotion pokonała przez TKO Naomi Harvey (1-2). Przez ten okres stoczyła aż 9 pojedynków. Obecnie jest na fali dwóch wygranych z rzędu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Aleksandra Rola jest niezwykle utytułowaną zawodniczką w amatorskim MMA. W federacji KSW zadebiutowała na KSW 50, gdzie pokonała Catherine Costigan (6-3). Niecałe 3 miesiące później na KSW 52 przegrała przez poddanie z Karoliną Owczarz (3-1). W tym roku wystąpiła na gali Genesis, gdzie w walce na gołe pięści wypunktowała Monikę Porażyńską (0-1).

Zobacz także: Dan Hooker otwarty na walkę z Justinem Gaethje

źródło: Facebook, Karolina Wójcik