Neil Magny szybko odpowiada na wyzwanie Kamaru Usmana!

Obydwu zawodników mogliśmy całkiem niedawno obejrzeć w akcji podczas wrześniowych eventów UFC. Pomimo, że walki potoczyły się dla nich w dwóch innych scenariuszach, są przesłanki do tego abyśmy zobaczyli ich jeszcze w tym roku podczas wspólnego pojedynku.

Kamaru Usman (11-1-0) ze stuprocentową skutecznością realizuje do tej pory swój marsz na szczyt kategorii półśredniej. W ostatniej walce w pięknym stylu znokautował Sergio Moraesa w pierwszej rundzie pojedynku, notując tym samym swoje 6 zwycięstwo w organizacji UFC. Usman jest niepokonany w największej organizacji świata, a jego apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kilka dni temu The Nigerian Nightmare udostępnił na Twitterze wpis zachęcający zajmującego 10 pozycję w rankingu dywizji półśredniej – Neila Magny’ego (19-6-0) do walki jeszcze przed końcem roku:

Nigeryjczyk notowany na 12 miejscu nie musiał długo czekać na odpowiedź Amerykanina:

Po chwili Magny zasugerował Usmanowi wcześniejszy z pojedynków, chciałby aby odbył się on na gali UFC 218 w Detroit:

Obecnie na Twitterze obydwu zawodników trwa akcja której celem ma być zachęcenie Seana Shelby’ego do zestawienia tego pojedynku na kartę walk która odbędzie się 2 grudnia. Będziemy Was informować na bieżąco o ewentualnych nowych rewelacjach związanych z tym zestawieniem.

źródło: twitter.com