Arman Tsarukyan wydaje się być bardzo pewny siebie przed sobotnim starciem z Mateuszem Gamrotem. Jak sam zapowiada – chce zakończyć to starcie przed ostatnim gongiem.

Arman Tsarukyan (18-2) to jeden z większych talentów w dywizji lekkiej UFC i przez wielu jest uważany nawet za przyszłego, potencjalnego pretendenta do mistrzowskiego tytułu. Najpierw musi jednak przejść naszego rodaka – Mateusza Gamrota (20-1), który z pewnością postawi mu trudne warunki.

Zobacz także: „Myślę, że zwycięzca zasługuje na walkę z kimś z topowej piątki” – Mateusz Gamrot przed starciem z Tsarukyanem

Do ich pojedynku dojdzie w najbliższy weekend, podczas UFC Vegas 57. Ormianin myśli wyłącznie o triumfie, najlepiej przed końcem regulaminowego czasu. O wszystkim opowiedział w rozmowie z mediami przed wydarzeniem.

Fani UFC lubią, kiedy kończy się walki przed czasem. Tę walkę też zakończę przed czasem. Skończę [Mateusza] Gamrota przed czasem i tak… To będzie dobry pojedynek. Po tym starciu powiem wiele o dywizji, o kolesiach, którzy nie chcą się ze mną mierzyć. Po tym nie będą już mieli wyjścia.

Dzięki zwycięstwom w efektownym stylu, „Gamer” udowodnił już swoją wartość. Tsarukyan oczywiście szanuje jego umiejętności, natomiast jest przekonany, iż po prostu jest lepszym fighterem.

Jest dobrym, twardym zawodnikiem, ale nie na moim poziomie. Jestem wyżej i pokażę to w ten weekend

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kto zwycięży w main evencie UFC Vegas 57?

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship