fbpx
Strona główna Aktualności „Niech sam decyduje, ale…” – White o końcu kariery Fergusona
źródło: mma junkie

„Niech sam decyduje, ale…” – White o końcu kariery Fergusona

Tony Ferguson ma przed sobą kolejne sportowe wyzwanie. Ciężko stwierdzić, czy skończy się powrotem na ścieżkę zwycięstw.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„El Cucuy” na UFC 296 zmierzy się z Paddym Pimblettem (20-3). Wedle CEO UFC zakontraktowany pojedynek jest idealnym rozwiązaniem:

Wiele osób uważa, że Paddy [Pimblett] jest niesprawdzony i że Tony [Ferguson] nie będzie na tak głębokich wodach jak dotychczas – w ostatnich walkach. Zestawienie i termin jest znakomite. Nie mogło być lepiej.

stwierdził.

Nie da się ukryć, że dopisanie siódmej porażki z rzędu nie wróżyłoby dobrze dla dalszego sportowego bytu Amerykanina. White jednak nie zamierza wymuszać końca jego kariery:

Niech sam decyduje, ale jestem pewny, że jeśli przegra z Paddym, pewnie by to rozważył. Wtedy to by było na tyle. Miał świetną karierę. Dużo mu się udało i miał wielkie walki. 

powiedział.

Zobacz również: Bisping docenia „dzikiego sku**iela” Fergusona

Ferguson rywalizuje w UFC od 2011 roku. Miał okazję mierzyć się z m. in. Edsonem Barbozą (23-11) czy Donaldem Cerrone (36-17). W starciu z Kevinem Lee (19-8) zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej. Justin Gaethje (25-4) pogrzebał jego marzenia o pełnoprawnym mistrzostwie.

źródło: mma junkie