Nowa książka dla fanów MMA

276
źródło: facebook.com

Filip Wolański (11-3) poinformował na swoich fanpage’u, że jego książka: Dusza wojownika MMA. Połączenie dwóch światów, jest już dostępna na półkach internetowych sklepów. Według Wolana jest to wywiad rzeka, w którym przeplata się jego życie prywatne i sportowe.

Filip to zawodnik wagi piórkowej aktualnie związany z organizacją KSW. Ostatni raz w oktagonie mogliśmy go obejrzeć w czerwcu tego roku, podczas starcia z Danielem Torresem. Wolan przegrał, jednak pojedynek był bardzo wyrównany, a decyzja sędziów niejednogłośna. 

Jak widać reprezentant Grappiling Kraków od tego czasu nie próżnował. Godzinę temu poinformował swoich fanów na facebooku o wydaniu książki.

https://www.facebook.com/filipwolanskimma/photos/a.194545450739951/907174646143691/?type=3&theater
Cześć wszystkim ! Chciałbym Wam zaprezentować książkę, która powstała z inicjatywy wydawnictwa New Space 😊

Książka jest wywiadem rzeką, w którym odpowiadam na wiele pytań związanych ze sportem, życiem prywatnym, a także moim spojrzeniem na świat. W rozmowie z redaktor Joanną Malinowską przełamuje stereotypy i wyobrażenia dotyczące samej idei walki. Dowiecie się jak sport wpłynął na moja osobowość.
Książka „Dusza Wojownika” jest opowieścią o drodze młodego chłopaka, który kiedyś uwierzył, że może walczyć zawodowo i spełniać swoje marzenia. Może kogoś z Was zainspiruje moja historia i pomoże w realizacji swoich wielkich planów. Zachęcam Was do lektury 😉

Według opisu, jest to obowiązkowa lektura dla młodych ludzi marzących o karierze sportowej.  Na pewno jest to również ciekawy pomysł na prezent pod choinkę dla prawdziwego fana polskiego MMA.

źródło: facebook.com