Oktagon na plaży? Dana White pokazuje zdjęcie z Fight Island

171
fightsports.tv

Prezes UFC pochwalił się w swoich mediach społecznościowych pierwszym zdjęciem z Fight Island. Wyspa ta bardzo długo owiana była tajemnicą, jednak już jakiś czas temu poznaliśmy jej lokalizację.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Cała struktura budzi zainteresowanie już od bardzo dawna, bo to właśnie tam, w tych ciężkich czasach mają odbywać się wszelkiego rodzaju pojedynki zawodników spoza Stanów Zjednoczonych. Prezes UFC, Dana White już jakiś czas temu ujawnił lokalizację wyspy, a teraz, za pośrednictwem swojego Twittera podzielił się z fanami zdjęciem oktagonu, który znajduje się… Na plaży.

Od razu znalazło się wiele nieprzychylnych opinii, ponieważ sama walka w tak wysokiej temperaturze wydaje się być wręcz awykonalna. Dodatkowo promienie słoneczne mogą oślepić konkretnego uczestnika, co wpłynie na przebieg starcia i przechyli szalę na korzyść tego drugiego. Zanim jednak wzbudzi to w kimś zbyt negatywne emocje – uspokajamy. W tych samych komentarzach możemy wyczytać, iż jest to klatka postawiona do wszelkiego rodzaju promocji, czy wywiadów. Wynika z tego, że oktagon, w którym będą toczone boje, stanie w zadaszonym miejscu.

Zobacz także: Taka jest ta gra. Ja jeszcze wrócę – Dan Hooker po przegranej batalii z Poirierem na UFC on ESPN 12

Źródło: Twitter