„On wróci jeszcze mocniejszy” – Valentina Shevchenko wspiera Jona Jonesa

137
źródło: MMA Junkie

Mistrzyni UFC w wadze muszej okazała wsparcie dla Jona Jonesa sugerując, że wróci on jeszcze mocniejszy, niż do tej pory.

Valentina Shevchenko za pośrednictwem Twittera skierowała kilka słów do osób, które obrażają „Bonesa”, nie znając tak naprawdę sytuacji.

„Tak mi przykro, że we współczesnym świecie chodzi o szum! Teraz wielu ludzi zaczyna obrażać Jona Jonesa, nie znając jego prawdziwej sytuacji! Walcząc na tej samej karcie, widziałam, że jest miłym i szlachetnym człowiekiem! Przejdzie przez ten trudny czas – wróci mocniejszy!”

napisała “Bullet” na Twitterze.

Po tym jak policjanci skuli Jonesa w kajdanki, znaleziono w jego samochodzie pistolet pod siedzeniem kierowcy. Ponadto, policja twierdzi, że za siedzeniem pasażera znajdowała się otwarta butelka alkoholu Recuerdo. Mistrz wagi półciężkiej jest oskarżony o prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu oraz nieodpowiedzialne użycie broni palnej. Jones został zwolniony z aresztu, wpłacając kaucję chwilę po aresztowaniu, ale ma się stawić na rozprawie, która jest wyznaczona na 9 kwietnia. W oświadczeniu UFC ujawniono, że federacja jest w stałym kontakcie z obozem mistrza i monitoruje sytuację. Policja udostępniła już nagranie z kamery w momencie aresztowania Jona Jonesa, który przyznał wtedy, że „oszalał”.

autor: Kamil Pawłowski

źródło: mmanews.com / Twitter