Zdobywca Heraklesa w kategorii nokaut roku powraca do klatki po ośmiu miesiącach absencji. Patryk Likus swój kolejny pojedynek stoczy poza granicami naszego kraju. Katowiczanin wystąpi na wydarzeniu GFC 23 w Gruzji. Podejmie on lokalnego bohatera Mayrbeka Sulumova.

Patryk Likus (2-2) po licznych zwycięstwach na arenach amatorskich zadebiutował w zawodowej formule podczas gali KSW 59, kiedy to na pełnym dystansie rozprawił się z Cyprianem Wieczorkiem. Następnie skrzyżował rękawice z doświadczonym Piotrem Olszynką, którego znokautował efektownym obrotowym łokciem, posyłając na deski równo z syreną kończąca drugą rundę. „Proca” otrzymał bonus za nokaut wieczoru gali w Gliwicach oraz nagrodę Heraklesa. Rozpędzony dwoma wygranymi z rzędu został zestawiony z Pascalem Hintzenem, któremu uległ przez poddanie w drugiej odsłonie starcia. Ostatnim pojedynkiem stoczonym pod banderą KSW był występ na gali z numerem 77, kiedy to musiał uznać wyższość Michała Domina.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Reprezentant klubu MMATadores już 26 sierpnia stanie przed szansą przerwania serii dwóch porażek z rzędu. Na 23. odsłonie gali największej gruzińskiej organizacji, Patryk Likus stanie w szranki z jednym z najbardziej utalentowanych lokalnych piórkowych, Mayrbekiem Sulumovem (4-1).

Zobacz także: Dyrektor sportowy KSW wskazuje rywala dla Parnasse’a

Informacja prasowa