Walczący w zawodowstwie od 2003 roku, Paul Daley, swoją ostatnią walkę stoczy 13 maja bieżącego roku. Jego konfrontacja wraz z Andreyem Koreshkovem została oficjalnie dopisana do rozpiski londyńskiej gali Bellatora.

Paul Daley (43-18-2) ma na koncie już ponad 60. profesjonalnych występów, dlatego jego kolejny będzie zarazem ostatnim. Popularny „Semtex” sam ogłosił to niedawno, goszcząc u Ariela Helwani’ego, a teraz nareszcie ukazały się informacje, gdzie do tego dojdzie.

Zobacz także: Paul Daley zapowiada pożegnalną walkę: „Po prostu jestem zmęczony”

Nie ma lepszego miejsca na pożegnanie, aniżeli na własnej ziemi. Prowadzona przez Scotta Cokera organizacja już 13 maja zorganizuje w Londynie galę. W rozpisce nie mogło więc zabraknąć właśnie Daleya, który stanie wtedy w szranki z byłym mistrzem, Andreyem Koreshkovem (25-4).

„Semtex” swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu minionego roku. Podczas Bellator 260 zmierzył się z Jasonem Jacksonem (15-4), jednakże ostatecznie musiał uznać wyższość oponenta, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Porażka ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię trzech zwycięstw.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera

Koreshkov natomiast podejdzie do tej rywalizacji, napędzony trzema wygranymi. Po raz ostatni widziany był w akcji, w lutym tego roku, gdy mierząc się z Chancem Rencountrem (16-5), bardzo efektownie znokautował go już w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej pokonywał jeszcze Adriano Rodriguesa (18-6-1) oraz Sabaha Homasi’ego (16-10).

Źródło: Twitter/BellatorMMA