„Pier*ol się!” – Rose Namajunas reaguje na przeprosiny Conora McGregora

65
źródło: Twitter

Mistrzyni wagi słomkowej, Rose Namajunas, wyraźnie nie jest zainteresowana przeprosinami ze strony Conora McGregora za jego napaść na busa, w którym siedziała z innymi zawodnikami po dniu medialnym przed galą UFC 223.

Jak poinformował na Twitterze Isaac „ike” Feldman, który gościł w swoim podcaście Outside The Cage Pata Barry’rego, czyli partnera Rose, szalony Irlandczyk próbował załagodzić sytuację po tym, jak się zachował się podczas dnia dla mediów przed galą UFC 223. Wówczas, wraz z bandą kolegów zdemolował Barclays Center w Nowym Jorku i spowodował urazy zawodników mających walczyć na sobotniej gali, rzucając w ich busa wózkiem i rozbijając szybę.

Zobacz także: Conor McGregor robi awanturę w Nowym Yorku: atakuje busa z Karoliną, szuka Khabiba, walczy z ochroną [WIDEO]

W busie, który ucierpiał najbardziej w wyniku działań McGregora, przebywała także Rose Namajunas, która z powodu tego incydentu rozważała nawet wycofanie się z obrony pasa z Joanną Jędrzejczyk podczas UFC 223.

Pat Barry powiedział Feldmanowi, że McGregor przesłał do Rose SMS-a z przeprosinami w ślad za tym wydarzeniem, ale odpowiedź mistrzyni z pewnością nie przypadła mu do gustu. Thug odpisała mu podobno tylko: „Pier*ol się!

 

źródło: Twitter