Na siódmy turniej z cyklu Mistrzostw MMA, przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska, zarejestrowało się ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zakończyły się zapisy na 7. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 528 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Jest to drugi najlepszych wynik dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Lista startowa na 7. Mistrzostwa MMA dostępna jest na stronie Stowarzyszenia:

https://turniej.mmapolska.org/lista-startowa/24/list

Podczas najbliższych zawodów, młodzi fighterzy będą rywalizować w kategoriach juniorów (18-21 lat) i seniorów, powyżej 21. roku życia. W zawodach wezmą również udział kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. 7. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed powołaniem zawodników do nowo powstającej kadry Polski kadetów oraz nowego składu kadry juniorów i seniorów.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 27 maja. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej (CAIIS) przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim. Honorowy patronat nad zawodami objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński.

7. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. Ostatnie zawody odbyły się 4 marca Warszawie. 7. Mistrzostwa MMA są drugim z cyklu turniejów zaplanowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska na rok 2023.

Zobacz także: Pięć medali na Mistrzostwach Świata IMMAF 2022 – sukces reprezentacji Polski

Informacja prasowa