Sobotnia gala KSW Epic ogromnym sukcesem! Mnóstwo kibiców śledziło przed odbiornikami klatkowe poczynania zawodników. „Padł rekord PPV KSW. To, co było dotychczas, pomnożyć trzeba przez trzy.” – mówi Andrzej Kostyra, powołując się na Martina Lewandowskiego. 

W zeszły weekend miejsce miało KSW Epic, podczas którego byliśmy świadkami dziesięciu pojedynków w różnych formułach. Cały event zwieńczyła konfrontacja dwóch legend polskich sztuk walki – Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov. Niestety, walka zakończyła się tak inaczej, aniżeli każdy by sobie tego życzył. Drugi z fighterów nabawił się kontuzji, w związku z czym nie był w stanie kontynuować rywalizacji.

Zobacz także: DOGRYWKA: Mamed Khalidov – czy chce rewanżu? | Materla vs Kuberski | Kolejna walka na KSW 100? [WYWIAD]

Przestawiciele organizacji nie mieli zbyt dużo czasu na promocję wydarzenia. Ogłoszenie nastąpiło zaledwie dwa miesiące przed terminem rozpoczęcia, więc wszyscy zastanawiali się, jak bardzo uda się je rozpromować. Okazuje się, iż gala okazała się hitem!

Mogę państwu zdradzić, bo rozmawiałem z Martinem Lewandowskim, że padł rekord PPV KSW. To, co było dotychczas, pomnożyć trzeba przez trzy! Ale Martin zaznaczył też, że koszty były duże, bo to była najdroższa gala i najdroższa walka wieczoru – też rekordowa. Ale zainteresowanie było ogromne i Martin mówi, że jeżeli by panowie się dogadali, to pod koniec tego roku, czy na początku przyszłego, można by było zorganizować rewanż Adamek kontra Mamed Khalidov. 

powiedział Andrzej Kostyra podczas rozmowy ze Zbigniewem Raubo.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Transmisję gali KSW Epic wykupić można było poprzez dedykowaną stronę kswepic.tv, bądź Canal+ Online. Przedstawiciele platformy streamingowej również są bardzo zadowoleni ze współpracy, więc niewykluczone, iż w przyszłości szykować będą się kolejne wspólne przedsięwzięcia.

Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże, co odzwierciedla liczba sprzedanych dostępów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku.

mówi Wirtualnemedia.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska.

Źródło: YouTube/KOstyra SE, wirtualnemedia.pl, fot. Materiały prasowe KSW, materiały własne