„Rozmawiamy” – Tomasz Sarara o negocjacjach z KSW

305
źródło: Projekt Wojownik

Bardzo utytułowany polski kickbokser, Tomasz Sarara przygotowuje się do debiutu w formule MMA, pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Na razie nie wiadomo, w jakiej organizacji krakowianin stoczy swój pierwszy bój, jednak sam zawodnik coraz odważniej sugeruje, iż dojdzie do tego w KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tomasz Sarara swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął dawno temu, jednak formuła MMA jest dla niego czymś nowym. Do debiutu przygotowuje się w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie szlifuje umiejętności u trenera Mirosława Oknińskiego.

Zobacz także: „Mentalność mistrza” – pierwsze sparingi MMA Tomasza Sarary [WIDEO]

Pod znakiem zapytania stoi póki co organizacja, w której do tego dojdzie. Krakowianin zdradził jednak w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, że trwają rozmowy z polskim gigantem.

Podszczypujemy się nawzajem. Na razie nie mogę nic zdradzić. Właściwie jeszcze nic konkretnego nie ma, także skłamałbym, gdybym powiedział, iż już coś jest, a obiecałem, że będę prawdziwy, więc… Rozmawiamy, myślę, że będziemy rozmawiać i jakoś się dogadamy. 

Sam zawodnik zamieścił również w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z współwłaścicielem KSW, Martinem Lewandowskim, które wywołało lawinę spekulacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

A co powiedzielibyście na taką przyszłość 😎?

Post udostępniony przez Tomasz Sarara (@tomasz_sarara)

Z kim chcielibyście zobaczyć Sararę w debiutanckiej walce?

Zobacz także: Marcin Tybura poznał kolejnego rywala. Walka w październiku

Źródło: YouTube/KOstyra SE, Instagram