Sahil Siraj został ogłoszony przez czesko-słowacką organizację jako uczestnik ich turnieju. Włodarze polskiego giganta początkowo nie byli z tego faktu zadowoleni. Wygląda jednak na to, że doszło do porozumienia w tej sprawie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W styczniu bieżącego roku roku w mediach społecznościowych organizacji Oktagon MMA pojawiła się informacja, że Sahil Siraj (9-2) weźmie udział w ich turnieju o milion euro. Co ciekawe, Szwed nadal związany jest kontraktem z KSW. Wojsław Rysiewski zdradził wówczas, że cała sytuacja została zaaranżowana bez zgody polskiej federacji. Nie wykluczył również tego, że zawodnik może zostać zablokowany.

Wygląda na to, że szefowie obu podmiotów zdołali znaleźć wspólny język w tym temacie i wypracowali rozwiązanie. Wojek w rozmowie z naszym portalem potwierdził, że Siraj zawalczy 2 marca w Ostrawie, co nie zmienia faktu, że nadal pozostaje ich zawodnikiem.

Doszliśmy do porozumienia z menadżerem Sahila i nie będziemy robić mu problemu, ale uzyskaliśmy też coś, co dla nas było ważne więc jesteśmy zadowoleni z tej transakcji. Sahil na razie wystąpi w tym turnieju a potem zobaczymy. Ma też cały czas z nami ważny kontrakt, więc jeśli będzie jakiś pomysł na walkę i będzie dostępny, nie będzie awansował do kolejnych rund turnieju to być może jeszcze u nas zawalczy.

Ostatni pojedynek szwedzkiego wojownika to wygrana z Ahmedem Abdulkadirovem na KSW 87. Jego pierwszym rywalem we wspomnianym turnieju będzie Anglik Akonne Wanliss (7-2).

Zobacz także: Salahdine Parnasse będzie bronił pasa kategorii lekkiej na KSW 93 w Paryżu

Fot.: Instagram / Wojsław Rysiewski, Instagram / Sahil Siraj