Branża MMA w Polsce odradza się po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na Facebooku organizacja Slugfest ogłosiła powrót oraz to że gala z numerem 18 odbędzie się 12 września w Wągrowcu.

„WRACAMY. Wielu z Was czekało na ten moment i dopytywało co dalej z organizacją Slugfest i już wiadomo, chcemy się z Wami zobaczyć już 12 września w hali widowiskowo sportowej ośrodka sportu i rekreacji w Wągrowcu. Bilety na galę marcową obowiązują i zostaną tuż przed imprezą na kasach wymienione na właściwe. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim ten termin będzie odpowiadał dlatego jeszcze przez tydzień do wtorku 25 sierpnia w siłowni Dopamine w Wągrowcu odbywać się będą zwroty biletów (po tym terminie zwroty nie będą już dokonywane).
Więcej informacji wkrótce, jeśli macie jakieś do nas pytania to zapraszamy do kontaktu oraz prywatnej wiadomości. Prośba o udostępnianie posta.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Slugfest działa na polskim rynku mieszanych sztuk walki już od 2014 roku. Przez ten czas dla tej organizacji walczyło wielu świetnych zawodników, takich jak: Kacper Formela, Dawid Śmiełowski, Bartłomiej Gładkowicz czy Piotr Niedzielski.

Pierwotnie gala Slugfest 18 miała odbyć się 14 marca ale z powodu pandemii koronawirusa została ona odwołana.

Zobacz także: Nasze typy na kartę główną FEN 29. Jakie kursy wystawiła Fortuna?

źródło: Slugfest, Facebook