Zamiast Dawida Śmiełowskiego zobaczymy w akcji 17 marca Lom-Ali Eskieva. Wiadomość o tej zmianie wypłynęła przypadkiem przed dzisiejszym wydarzeniem największej organizacji MMA w Polsce, a wszystkiemu winne… Instagram Storties jednego z zawodników.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na gali KSW 80 w Lubinie miała odbyć się walka o pas tymczasowy w wadze piórkowej między młodymi wilkami tej dywizji: Robertem Ruchałą (8-0) i Dawidem Śmiełowskim (10-0). Jak się jednak okazuje, popularny „Królik” musiał wycofać się z tego starcia.

Zainspirowani przez wideo, które zamieścił na swoim Instagramowym koncie Brian Hooi, postanowiliśmy dopytać o powody tej zmiany u źródła. Jak udało się nam dowiedzieć, Śmiełowski doznał kontuzji barku, a w jego miejsce wskakuje widoczny na plakacie uchwyconym na nagraniu Lom-Ali Eskiev. Warto też zaznaczyć, że stawką walki będzie nadal tymczasowy pas mistrzowski.

Zastanawiać może taki dobór rywala, bo ostatnią walkę w KSW Lom-Ali przegrał niejednogłośną decyzją z Danielem Rutkowskim, a teraz otrzymuje szansę stoczenia pojedynku o mistrzowski pas. Fani zapewne zadają sobie pytanie, dlaczego to nie zwycięzca tamtego starcia zmierzy się z Ruchałą.

źródło: Instagram/Brian Hooi