Jak udało się ustalić Brettowi Okamoto, już 2 października dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy dwoma młodymi zawodnikami dywizji półciężkiej. Jimmy Crute ma wówczas podjąć walczącego pod flagą Stanów Zjednoczonych, Jamahala Hilla. 

„Kilka źródeł potwierdziło Brettowi Okamoto, że UFC finalizuje starcie w dywizji półciężkiej, pomiędzy Jimmy’m Crutem oraz Jamahalem Hillem. Ma do niego dojść na gali, zaplanowanej na 2 października.”

Jimmy Crute (12-2) będzie przystępował do tej batalii po porażce, której w kwietniu bieżącego roku doznał z rąk ikonicznego już „Lionhearta”, Anthony’ego Smitha (35-16). Wcześniej mógł cieszyć się serią dwóch triumfów – pokonywał wtedy kolejno naszego rodaka – Michała Oleksiejczuka (15-4) oraz Modestasa Bukauskasa (11-4).

Zobacz także: Marina Rodriguez vs. Mackenzie Dern walką wieczoru październikowej gali UFC

Jamahal Hill (8-1) aktualnie również ma dość mocno podrażnioną ambicję. Ten po raz ostatni wystąpił w czerwcu, kiedy to skrzyżował rękawice z Paulem Craigiem (15-4-1). Bardziej doświadczony Szkot nie dał wówczas większych szans swojemu oponentowi, brutalnie kończąc go już w inauguracyjnej odsłonie.

Źródło: Twitter/ESPN MMA