To nie pierwszy raz, kiedy powraca temat ewentualnej, rewanżowej potyczki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem w bokserskim ringu. Teraz atmosferę jeszcze bardziej podgrzał jeden z zawodników, publikując w swoich mediach bardzo intrygujący wpis.

Zarówno Conor McGregor, jak i Floyd Mayweather Jr. to ludzie interesu, którzy nie marnują ani chwili, kiedy tylko zwietrzą szansę na zarobek. Ich pierwsza konfrontacja okazała się absolutnym hitem – zarówno pod względem sprzedażowym, czy mówiąc o niesamowicie wysokich wypłatach. Najlepszym dowodem na to, jak dobrze wypromowany był ten pojedynek, jest fakt, iż pomimo upływu blisko pięciu lat, kibice co jakiś czas do niego wracają.

Zobacz także: Mayweather Sr. twierdzi, że toczą się rozmowy o drugiej walce Floyda z Conorem McGregorem

Lukratywne występy to jedyne, co aktualnie interesuje obu zawodników na tym etapie kariery. Choć nie ma gwaracji, że druga potyczka sprzedałaby się równie dobrze, co pierwsza, jedno jest pewne – mimo wszystko, z pewnością cieszyłaby się sporym zainteresowaniem. Czy jest to jednak w ogóle możliwe? Jak podaje portal Fight Hype, rozmowy z tym związane miały się już ponoć rozpocząć. Swoją cegiełkę dołożył do tego również sam McGregor, jeszcze bardziej pobudzając ciekawość odbiorców…

„Akceptuję.”

napisał krótko w swoich mediach społecznościowych Irlandczyk, po czym usunął post.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oczywiście trzeba pamiętać, że aby taka walka faktycznie miałaby dojść do skutku, złożyć musiałoby się na to wiele czynników. Jeżeli ktoś tęskni jednak za występami Mayweathera, to zupełnie niepotrzebnie. Co jakiś czas startuje on w walkach pokazowych, które łatwo dostępne są w przestrzeni internetowej. Najbliższa okazja, by go zobaczyć, to wrześniowa gala RIZIN i starcie z Mikuru Asakurą.

Źródło: fighthype.com, Instagram/Conor McGregor, Twitter/RIZIN FF