Alex Volkanovski wyjaśnił dlaczego potencjalna walka z Conorem McGregorem znaczy dla niego więcej niż ludzie mogą sobie zdawać sprawę.

Alex Volkanovski (25-1) na gali UFC 284 ma się zmierzyć z Islamem Makhachevem (23-1) i stanąć przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. To wydarzenie ma się odbyć w lutym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Australijczyk w przeszłości wielokrotnie wspominał o swoim potencjalnym przejściu do kategorii lekkiej. Mówił na przykład o podjęciu walki z Conorem McGregorem (22-6). Wydaje się, że to mało prawdopodobne, ale podczas ostatniego wywiadu Alex szczegółowo opowiedział, dlaczego taka okazja wiele by dla niego znaczyła.

Poruszyłem fakt, że był mistrzem wagi piórkowej i jest jedynym mistrzem wagi piórkowej, którego nie pokonałem. Więc oczywiście ta walka coś dla mnie znaczy. Jak również pieniądze, które by towarzyszyły tej walce. Wiesz, cały ten cyrk wokół niego, który byłby rozrywką i zabawą. Podobałoby mi się to. Więc wszystkie te rzeczy będą wspaniałe, ale jest jeszcze głębsze znaczenie tej walki niż tylko to. Myślę, że on również o tym wie.

stwierdził Alex Volkanovski.

Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Materiał powstał we współpracy z partnerem

źródło: YouTube.com/Submission Radio