Strona główna Aktualności Tomasz Narkun o antyfanach, KSW 47 i zwakowaniu pasa AktualnościWywiady Tomasz Narkun o antyfanach, KSW 47 i zwakowaniu pasa [WYWIAD] Przez Mariusz Olkiewicz - 30/01/2019 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Mistrz kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun wypowiedział się na temat antyfanów, najbliższego rywala i wagi jaką planuje wnieść do klatki 23 marca w Łodzi. Skomentował też ostatnią walkę Fedora i głosy fanów, którzy wypominają brak obrony pasa. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Jakub Wikłacz zabrał głos po kontuzji. Są pierwsze konkrety w sprawie powrotu do UFC Aktualności Charles Oliveira ujawnia kulisy: „Conor McGregor miał walczyć ze mną” Aktualności Israel Adesanya nie składa broni: „Moje ego nie pozwala mi zakończyć kariery”