W trzecim odcinku doszło do starcia dwóch zawodników z tej samej grupy menedżerskiej – Artnox Fight Sport. Do półfinału przeszedł zawodnik Octopus Łódź.

Główną atrakcją tego odcinka była wizyta Ring Girls. Panowie zrobili Paniom casting i wybrali tą, która wyprowadzi ich do walki w trakcie finałowej walki. Później dziewczyny zostały na after party…

Tzw. „challenge” stanowiło tym razem rąbanie drewna. Najlepiej poradził sobie Marcin Krakowiak, który w ten sposób dostał nagrodę w postaci masażu dla siebie i jednego kolegi. Wybrał Adriana Bartosińskiego.

Punktem kulminacyjnym była oczywiście walka. Początek starcia toczył się w stójce. W drugiej minucie Bartosiński poszedł po obalenie, finalnie kończąc za plecami Dołgowskiego. Walka po chwili wróciła do stójki, ale Adrian ponownie poszedł po obalenie, które tym razem okazało się skuteczne. Do końca pierwszej rundy „Bartos” kontrolował walkę z góry. W przerwie lekarz zadecydował o przerwaniu walki ze względu na podejrzenie urazu oka Kamila Dołgowskiego, do którego najprawdopodobniej doszło na początku walki podczas wymian w stójce.

Do tej pory zwycięstwa w programie odnieśli: Marcin Krakowiak, Tomasz Romanowski i Adrian Bartosiński. Z Tylko Jeden odpadli natomiast: Paweł Kiełek, Mariusz Radziszewski i Kamil Dołgowski.

W czwartym odcinku dojdzie do walki Piotra Walawskiego i Bartka Gładkowicza, natomiast w piątej zmierzą się Karol Wesling i Michał Sobiech.