Tymoteusz Łopaczyk weźmie udział w turnieju w wadze półśredniej na EMC 5 w Düsseldorfie

345
źródło: Facebook

Już na początku września Düsseldorfie odbędzie się gala EMC 5 podczas, której odbędzie się turniej w wadze półśredniej. Wystąpi na nim nasz rodak Tymoteusz Łopaczyk (7-1). Poza Polakiem uczestniczyć w nim będą Ismail Naurdiev (19-4), Pavel Kusch (23-7), Amiran Gogoladze.

Tymoteusz Łopaczyk w swoim debiucie w MMA w 2016 roku poddał Wojciecha Balejko (4-10).  Po czterech wygranych w serii na gali na gali FEN 23, gdzie przegrał przez TKO z Szymonem Duszą (8-5). Obecnie jest na fali trzech wygranych z rzędu. W ostatnim boju na FEN 26 wygrał przez TKO z Michałem Golasińskim (8-5).

Ismail Naurdiev w ostatnim czasie miesza wygrane z porażkami. W 2019 roku zadebiutował w Ultimate Fighting Championship, gdzie na UFC on ESPN+3 wypunktował Michela Prazeresa (26-3). Na UFCon ESPN+27, przegrał na punkty z Seanem Bradym (12-0). Po tej porażce został zwolniony z amerykańskiej organizacji.

Pavel Kusch w swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: ProFC, M-1 Global, Cage Warriors. W 2018 roku stoczył trzy walki dla Professional Fighters League. W ostatnim boju na PFL 2018 #10 przegrał przez decyzję z Magomedem Magomedkerimov (27-5).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Amiran Gogoladze (10-1) posiada obecnie fenomenalną passę pięciu wygranych z rzędu. W poprzednim występie na EMC 4 znokautował Jhonny’ego Carlosa (10-6).

Gala EMC 5 odbędzie się 5 września w Düsseldorfie.

Zobacz także: Vadim Nemkov witany w kraju przez ogrom kibiców [WIDEO]

źródło: Facebook