Dustin Poirier udanie zrewanżował się Conorowi McGregorowi za porażkę sprzed lat, nokautując Irlandczyka w drugiej rundzie!

Runda 1:

Mocny lewy Conora McGregora. Po chwili akcja prawą ręką i lewą w nos w wykonaniu Irlandczyka. Dustin Poireir spróbował niskiego kopnięcia, ponawiając akcję. Udane sprowadzenie w wykonaniu Amerykanina! Wykorzystując siatkę, „Notorious” powrócił do stójki, wykorzystując błąd „Diamenta”. Wymiany na ciosy barkiem z obu stron. Zmiany pozycji pod siatką. Dobry podchwyt prawą ręką złapany przez Dustina. Kolano na tułów po stronie Irlandczyka. Amerykanin schodził na nisko, udało mu się złapać nogę, jednak nie był w stanie jej wynieść do góry. Conor oobrócił pozycję i wyprowadzał stompy na śródstopie i ponownie ciosy barkiem. Rozerwany klincz przez McGregora dobrym prawym. Lewy krzyżowy Conora doszedł do głowy byłego tymczasowego mistrza kategorii lekkiej UFC. Amerykanin chwiał się na nogach! McGregor metodycznie ostrzeliwał głowę oponenta ciosami prostymi. Dwa niskie kopnięcia „Diamenta”. Były podwójny mistrz kategorii piórkowej i lekkiej spychał rywala na siatkę ciosami. Próba obrotówki w wykonaniu „Notoriousa”.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Poiriera wytrąciło nieco Irlandczyka z równowagi. Conor odpowiedział tym samym, wcześniej wyprowadzając kilka celnych ciosów na głowę Amerykanina. Dobry prawy Irlandczyka zachwiał nieco Luizjańczykiem. Poirier ustawiony na siatce. Conor przechwycił nogę rywala po niskim kopnięciu. „Notorious” konsekwentnie trzymał rywala na siatce. Trafiony Conor na łydkę. Sporo ciosów prostych od Dustina było przepuszczanych przez Amerykanina. Odwrócenie pozycji! Conor McGregor zamknięty na siatce, zbierał mnóstwo ciosów od Amerykanina! Po ciosach „Diamenta”, McGregor padł na deski pozbawiony przytomności!