Niesamowita wojna w klatce! Dan Hooker pokonał Jalina Turnera!

Runda 1:

Niskie kopnięcie Dana Hookera, próba ciosów prostych po stronie Jalina Turnera. Wymiana na lowkicki. Mocne niskie kopnięcie Amerykanina, ciosy. Dobra kombinacja Turnera. Kontra prostym na kopnięcie Hookera. Po wznowieniu walki, po nieintencjonalnym kopnięciu w krocze w wykonaniu Nowozelandczyka, walka została wznowiona. Obaj zawodnicy zadowalali się głównie pojedynczymi akcjami, choć wydawało się, że to Turner bił znacznie mocniej. Wysokie kopnięcie „Hangmana”. Jab Turnera, niskie kopnięcie z jego strony. Kopnięcie na korpus Amerykanina. Wymiana na frontalne kopnięcia na tułów. Kontra na kopnięcie po stronie Turnera, mocna kombinacja! Dobry cios na korpus po stronie Hookera, świetny lewy. Wymiana na ciosy. Turner z prostymi na zakończenie rundy.

Runda 2:

Lowkick Hookera. Niecelne ciosy Turnera. Krótki lewy Amerykanina. Dobry prawy Turnera. Kopnięcia Hookera. Dużo kopnięć na różnych płaszczyznach wyprowadzanych przez „Tarantulę”. Wysokie kopnięcie Turnera doszło czysto! Hooker mocno podłączony! Amerykanin ruszył z dobiciem, ciosy, kolana, łokcie! Sporo prostych w wykonaniu Turnera, na które rywal starał się znaleźć odpowiedź. Doskonały prawy Jalina. Kolejne wysokie kopnięcie! Hooker się chwiał. Stale jednak starał się wywierać presję i zadawać ciosy. Kombinacja Hookera! Wściekła szarża Nowozelandczyka! Turner odczuwał ciosy, będąc wyraźnie zranionym! Hooker bliski skończenia przeciwnika! Zajście za plecy, duszenie! Zabrakło jednak czasu.

Runda 3:

Mocny początek Hookera, który chciał wykorzystać fakt niepełnej regeneracji pomiędzy rundami swojego rywala. Wymiana na ciosy z obu stron! Turner wracał powoli do pojedynku. Proste Nowozelandczyka. Turner zamknięty na siatce, miał coraz bardziej dość. Szukanie sprowadzenia przez „Tarantulę”. Udane! Hooker próbował kręcić się z pleców, lecz nieskutecznie. Turner szybko wstał. Mnóstwo ciosów spadało na głowę Amerykanina, który zwalił się po celnej kombinacji na deski, zbierając tam młotki od swojego oponenta, który był bliski sprawienia niespodzianki. „Hangman” z góry, brak jednak aktywnej pracy. Krótki łokieć Turnera z dołu. Mocno zakrwawiona twarz zawodnika z Nowej Zelandii. Walka powróciła do klinczu pod siatką, szybko jednak został zerwany kopnięciem na korpus przez Turnera. Ciosy, koniec walki.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Dana Hookera jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.