Manon Fiorot zepsuła debiut Rose Namajunas w wyższej kategorii wagowej, wypunktowując byłą mistrzynię na swoim terenie.

Runda 1:

Próby ciosów prostych z obu stron, jednak póki co żaden z ciosów nie doszedł do celu. Potężny sierpowy w wykonaniu Rose Namajunas! Manon Fiorot próbowała odpowiedzieć prawym, przechwycić nogę rywalki. Dwa dobre prawe miejscowej zawodniczki. Lewy sierpowy i podbródkowy zawodniczki z USA. Zejście do nóg po stronie byłej mistrzyni kategorii słomkowej, lecz doskonale wybronione przez Francuzkę. Szukanie bocznego kopnięcia na kolano w wykonaniu Fiorot. Ciosy proste Manon. Ruchliwa Namajunas okrążała oktagon, nie dając się złapać na żaden z ciosów swojej rywalki. Wysokie kopnięcie Fiorot. Dwa dobre krótkie ciosy Amerykanki. Mocne lewe zawodniczki z Francji, odpowiedź ciosami Namajunas, po których ponownie poszukała sprowadzenia – nadal nieskutecznie.

Runda 2:

Pojedyncze ciosy z obu stron. Większość jednak dochodziła na gardę. Dobre sierpowe Fiorot. Po jednym z ciosów, Namajunas straciła równowagę, szybko się jednak pozbierała. Chwila klinczu pod siatką, kontrola po stronie Fiorot. Kopnięcie na korpus Fiorot, szukanie head kicka. Namajunas z niecelną obrotówką na głowę. Zaczepne prawe po stronie zawodniczki z Francji. Mocne ciosy Namajunas! Fiorot na macie! Chwila klinczu pod siatką, uchwyt jednak zerwany przez Fiorot, która znajdowała się plecami na ogrodzeniu. Zderzenie głowami! Mocno rozcięta skroń Fiorot. Wysokie kopnięcie miejscowej zawodniczki. Boczne kopnięcie Manon.

Runda 3:

Mocny, agresywny atak ciosami prostymi Namajunas. Fiorot odpowiadała ze wstecznego. Niskie kopnięcie byłej mistrzyni wagi słomkowej, po chwili wysokie. Szukanie obalenia przez Rose, jednak dobra obrona Fiorot uniemożliwiła jej sfinalizowanie próby. Ponowna próba sprowadzenia podjęta przez Amerykankę, ponownie zakończona fiaskiem. Wysokie kopnięcie Rose. Dobry lewy Namajunas. Fiorot bez ciosów, skupiała się raczej by nie przegrać pojedynku przed czasem, mając na uwadze prawdopodobne prowadzenie w dwóch poprzednich rundach na kartach sędziowskich. Mocne ciosy Fiorot! Klincz pod siatką, kontrola w wykonaniu Namajunas. Uchwyt zerwany, ostatnie ciosy należały do byłej mistrzyni UFC.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Manon Fiorot jako zwyciężczynię, punktując 2x 29-28, 30-27 na jej korzyść.