Sytuacja w czubie dywizji lekkiej UFC nadal nie jest klarowna. Dwóch zawodników dodało jednak teraz interesujące wpisy, sugerujące, że mogą się spotkać w oktagonie. 

Od długich tygodni dyskutuje się na temat tego, kto powinien w następnej kolejności podzielić oktagon z obecnym czempionem – Islamem Makhachevem (25-1). Jedni twierdzą, iż pojedynek ten należy się byłemu mistrzowi Charlesowi Oliveirze (34-9), inni natomiast są zwolennikami zestawienia Dagestańczyka z Justinem Gaethje (25-4).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Możliwe, że niebawem wszystko w tym temacie będzie już jasne. Popularny „Do Bronx” udostępnił w swoich mediach społecznościowych wpis, związany z jego powrotem do klatki.

„Mistrz wraca!”

Co ciekawe – bardzo podobny post pojawił się na profilu zajmującego czwartą lokatę w klasyfikacji Armana Tsarukyana (21-3).

„Zbliża się spore ogłoszenie.”

Zobacz także: Nokaut roku 2023 w UFC – przyznano nominacje

Czy oznacza to więc, że przedstawiciele globalnego potentata postanowili teraz zestawić Oliveirę z Tsarukyanem? A może jest to jedynie zbieg okoliczności? Cóż, czas pokaże. Niewątplwie jest to natomiast walka, która interesowałaby sporą rzeszę kibiców.

Źródło: Instagram/Charles Oliveira, Instagram/Arman Tsakuyan, fot. Grafika: InTheCagePL | Chris Unger/Zuffa LLC