Alexander Hernandez wypunktował legendarnego Jima Millera po wojnie w stójce.

Runda 1:

Krótki prawy Jima Millera. Obaj przyczajeni i zachowawczy. Wysokie kopnięcie Alexandra Hernandeza, lecz zblokowane przez weterana. Lewy młodszego z zawodników, niskie kopnięcie. 1-2 po stronie Millera. Szukanie wysokiego kopnięcia przez Hernandeza. Szarża Millera. Niskie kopnięcia weterana, dwa dobre lewe i wysokie kopnięcie po stronie Millera! Hernandez podłączony! Przetrwał jednak i powoli powracał do walki. Szarża ciosami prostymi w wykonaniu Millera. Krótki prawy po stronie starszego z zawodników. Dobry middlekick w wykonaniu Hernandeza. Prawy, dwa lewe ze strony Alexandra. Kopnięcie na korpus ze strony Hernandeza. Middlekick Alexandra, wysokie kopnięcie Millera. Dwa dobre ciosy Millera. Wysokie kopnięcie Jima. Lowkick Hernandeza.

Runda 2:

Niskie kopnięcie w wykonaniu Millera. Wysokie kopnięcie Hernandeza. Ciosy Millera. Prawe proste młodszego z zawodników powoli odkładały się na głowie Millera. Jego prawe oko było praktycznie zamknięte. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Hernandeza. Sporo niecelnych ciosów w wykonaniu Millera. Prawy, lewy i poprawka prawym w wykonaniu młodszego z zawodników. Middlekick Hernandeza. Wysokie kopnięcie Millera, któy wyraźnie zwolnił. Middlekick Alexandra. Prawy Millera. Headkick ze strony Millera, łokieć rywala w odpowiedzi. Prawe Millera, dobry łokieć i kombinacja 1-2 Hernandeza.

Runda 3:

Lewy Hernandeza, szukanie wysokiego kopnięcia z prawej nogi. Szarża Millera, krótki lewy. Niskie kopnięcie starszego z zawodników. Dobra szarża Millera, świetna kombinacja! Dobry lewy podłączył Hernandeza, który ratował się klinczem. Miller szukał dojścia do gilotyny, lecz nieskutecznie. Walka w stójce, dobry cios Alexandra, niskie kopnięcia Millera, które mocno wytrącały rywala z równowagi. Niecelny podbródkowy, kolano na korpus w wykonaniu Hernandeza. Prawe i lewe przeszywające gardę, middlekick po stronie Hernandeza. Lewe Alexandra. Niecelny lewy Millera. Kontra lewą ręką ze strony weterana. Potężne ciosy odkładały się na głowie Millera. Middlekick po stronie Millera. Lewy Jima. Hernandez się poślizgnął, co Miller wykorzystał do zajęcia pleców! Zapięcie ciasnego duszenia! Hernandez się wyswobodził z uścisku i odwrócił pozycję, spuszczając kilka gwoździ na głowę rywala! Wow!

Sędziowie jednogłośnie wskazali Alexandra Hernandeza jako zwycięzcę, punktując: 2x 30-27, 29-28.