Valentina Shevchenko wspiera swoją siostrę po jej porażce z Katlyn Chookagian

122
mmajunkie.usatoday.com

Valentina Shevchenko za pośrednictwem Twittera wysłała słowa wsparcia do swojej starszej siostry, Antoniny, która w ostatnią sobotę przegrała swój pojedynek z Katlyn Chookagian.

Antonina Shevchenko w swoim ostatnim pojedynku przegrała przez jednogłośną decyzję sędziów z Katlyn Chookagian. Mistrzyni UFC w wadze muszej Valentina Shevchenko, która jest młodszą siostrą „Pantery” postanowiła za pośrednictwem Twittera napisać parę ciepłych słów w kierunku Antoniny.

„Bullet” również miała okazję zmierzyć się z Chookagian. Na gali UFC 247 panująca mistrzyni wygrała przez TKO w trzeciej rundzie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

 „Bez względu na wszystko, zawsze będę Cię kochać, moja droga siostro! Jesteś moją inspiracją, moim wsparciem i najdroższą osobą na całym świecie! Tak mi przykro, że tym razem nie mogłam być w Twoim narożniku z powodu mojej kontuzji. Ale zawsze jestem u Twego boku.”

Valentina miała stanąć w obronie pasa mistrzowskiego w pojedynku z Joanne Calderwood, ale walka musiała zostać przesunięta w czasie z powodu kontuzji „Bullet” oraz wybuchu pandemii koronawirusa.

Zobacz także: Israel Adesanya dołączył do ruchu Black Lives Matter i poruszył tłum protestujących swoją przemową

źródło: bjpenn.com