Niepokonany Rosjanin wyraził chęć stoczenia boju z Vetorrim, jeszcze przed swoim debiutem w UFC. Wygląda na to, że Włoch zaakceptował wyzwanie.

Sharabutdin Magomedov (12-0) pierwsze starcie dla największej organizacji MMA na świecie, może zaliczyć do udanych. Na gali UFC 294, pokonał jednogłośną decyzją sędziów Bruno Silvę. Zanim wstąpił w szeregi amerykańskiego giganta, mógł pochwalić się serią 11 zwycięstw dla mniejszych organizacji. To przykuło uwagę sterników Bellatora, którzy również złożyli ofertę „Bulletowi”. Ten jednak postanowił kontynuować karierę w szeregach lidera branży, i od razu wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć.

Chcę poznać Marvina Vettori. Widziałem go na treningu w Tigerze. Jest wysoko w rankingach, w dodatku jest Europejczykiem. Wśród Europejczyków jest najwyżej. Jeśli go pokonam, będę numerem jeden w Europie, nie tylko w Rosji. Zatem następna walka z Marvinem Vettorim nie będzie problemem.

– powiedział.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda na to, że Marvin Vettori (19-7) zaakceptował wyzwanie. Za pomocą mediów społecznościowych, odpowiedział na zaczepki Shary, nazywając go piratem. 


„Pirat znowu o mnie pytał, i wszystko co mogę powiedzieć to to, że akceptuję prośbę z otwartymi ramionami. Uważaj, czego sobie życzysz, bo może się spełnić.”

Magomedov skwitował to krótko:

” Do zobaczenia wkrótce…”

napisał.

Źródło: X, bjpenn.com | fot. Zuffa LLC, UFC