Brazylijski zawodnik, który znakomicie zaprezentował się w swoich dwóch walkach stoczonych w okrągłej klatce KSW, zamieścił interesujący wpis w swoich mediach społecznościowych. Czyżby to właśnie Wagner Prado (15-4, 1NC) miał dostać szansę walki o pas mistrzowski na najbliższej gali KSW w Londynie?

Jednym z bohaterów gali KSW 50, która odbędzie się we wrześniu w Londynie, jest Tomasz Narkun. Zawodnik będzie tam po raz kolejny bronił mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej.

Zobacz także: KSW 50 w Londynie. De Fries, Narkun i Janikowski pierwszymi ogłoszonymi nazwiskami.

Za kulisami mówi się, iż organizacji trudno znaleźć dla Polaka godnego rywala, dlatego ciągle jeszcze nie wiemy, kto będzie pretendentem do tytułu. Do gali pozostało jednak siedem tygodni i wygląda na to, że KSW będzie chciało sięgnąć do własnych zasobów, zamiast szukać dla Narkuna kogoś zupełnie nowego.

Po dwóch zwycięstwach w okrągłej klatce (nad Chrisem Fieldsem i Łukaszem Parobcem), na naturalnego kandydata do walki o pas wyrósł Brazylijczyk, Wagner Prado. Zawodnik próbował jednak sił poza organizacją, a przegrana na RCC 6 w maju i ubiegłotygodniowy remis na Battelfield w Makau, zdawały się przekreślić plany związane z walką mistrzowską.

Zobacz także: Wagner Prado remisuje z Doo Hwan Kimem na gali Battlefield FC 2

Być może jednak nie wszystko stracone. Wagner zamieścił dziś w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym sugeruje, że wkrótce zdobędzie pas KSW:

„#TBT pamiątka z mojego debiutu w KSW< gdy wygrałem przez KO prawym kopnięciem.
Wkrótce pas będzie mój!! #championksw”

napisał Brazylijczyk.

Czy to możliwe, że właśnie Prado dostanie w Londynie szansę na walkę o tytuł z Tomaszem Narkunem? Pozostaje czekać na komunikat KSW.

źródło: Twitter