Wygląda na to, że już niebawem miejsce będzie miała ciekawa potyczka w kategorii średniej UFC. Jak bowiem potwierdza wiele zagranicznych źródeł, powracający po nieco dłuższej przerwie, Darren Till, spotka się 23 lipca z Jackiem Hermanssonem.

Po marcowym sukcesie w Wielkiej Brytanii, globalny potentat szybko wraca na Wyspy. Oficjalnie potwierdzono już, iż 23 lipca miejsce będzie tam miało kolejne wydarzenie. Walką wieczoru planowo ma być pojedynek na szczycie królewskiej kategorii, pomiędzy Curtisem Blaydesem (16-3) oraz Tomem Aspinallem (12-2).

Zobacz także: Curtis Blaydes kontra Tom Aspinall planowaną walką wieczoru gali UFC w Londynie

Choć do eventu zostało jeszcze trochę czasu, rozpiska zaczyna już nabierać kształtów. Portal MMA Junkie potwierdza, iż do klatki może powrócić wtedy Darren Till (18-4-1). Zarówno on, jak i jego przyszły oponent – Jack Hermansson (22-7) przystali już ponoć werbalnie na takie zestawienie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Obaj zawodnicy ostatnie pojedynki toczyli ze zmiennym szczęściem. Teraz będą próbowali powrócić na właściwe tory, więc z pewnością dadzą z siebie sto procent. Starcie to ma także sens z punktu widzenia drabinki. „Gorilla” zajmuje obecnie ósmą lokatę w rankingu kategorii do 84 kilogramów, natomaist Szwed siódmą.

Źródło: MMA Junkie