Yair Rodriguez zawsze głośno podkreśla skąd pochodzi i jest dumny ze swojej narodowości. Na kilka dni przed UFC 290 – gdzie zawalczy o pełnoprawny tytuł – otrzymał bardzo wyjątkowy pas w barwach Meksyku.

W sobotni wieczór będziemy świadkami gali UFC 290, do której dojdzie w Las Vegas. W main evencie miejsce będzie miała konfrontacja na szczycie kategorii piórkowej. Posiadający tymczasowe trofeum Yair Rodriguez (15-3) stanie w szranki z pełnoprawnym czempionem Alexandrem Volkanovskim (25-2).

Zobacz także: UFC 290 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Jeszcze przed samym wydarzeniem Rodriguez dołożył do swojej kolekcji kolejny pas. Chodzi o bardzo wyjątkowe trofeum, które sprezentowali mu członkowie jego grupy menadżerskiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„El Pantera” jak dotąd zdążył stoczyć pod sztandarem globalnego potentata trzynaście pojedynków, wygrywając w dziesięciu z nich. Aktualnie znajduje się na fali dwóch wygranych. W ostatnim czasie w przegranym polu zostawiał kolejno Briana Ortegę (15-3) oraz Josha Emmetta (18-4). Wcześniej zmuszony był natomiast uznać wyższość Maxa Hollowaya (24-7).

Źródło: Instagram/Yair Rodriguez