Kacper Formela pokonał Ahmeda Vilę.

Runda 1:

Bardzo zachowawcza walka z obu stron. Zwarcie, dobre ciosy Ahmeda Vili. Doskonała forma Vili, który idealnie był w stanie rozczytać każdy ruch Kacpra Formeli i błyskawicznie znaleźć nań odpowiedź. Kontuzja nogi Formeli? Polak usilnie szachował zmianami pozycji i wykrocznej nogi. Kopnięcia Bośniaka.

Runda 2:

Obaj czekali na akcję przeciwnika, obaj szukali kontr. Publiczność była zniecierpliwiona i zdenerwowana. Pojedyncze akcje z obu stron, w większości w powietrze lub na blok. Niecelne wysokie kopnięcie Bośniaka. Okopany już dość mocno tułów Vili. Dobry prawy sierp Bośniaka. Wymiana na sierpy. Dobry cios Vili. Formela podłączony.

Runda 3:

Presja Formeli, Vila czekał na odpowiedni moment na atak. Formela bez ciosów. Świetny prawy cep Polaka! Bośniak nic sobie z tego jednak nie zrobił. Dobry cios z dołu Vili, podbródkowy. Kopnięcia miejscowego zawodnika. Kiepskie obalenie Formeli, bez problemu wybronione i rozczytane przez rywala. Próba kopnięcia z wyskoki Polaka. Niecelna obrotówka Kacpra, lewy sierp w odpowiedzi Bośniaka.

Wg sędziów, walkę wygrał Kacper Formela – 3x 29-28.