Jutro (środa) o 20:00 na Instagramie FORTUNY odbędzie się spotkanie live Jurasa, którego gościem będzie Daniel Rutkowski. Mistrz Babilon MMA i FEN w kategorii piórkowej zadebiutuje w największej polskiej organizacji sportów walki już w najbliższą sobotę 23 października, a jego przeciwnikiem będzie autor jednego z najszybszych nokautów w historii KSW – Filip Pejić.

Zobacz także: KSW 64: Przybysz vs. Santos – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Gala KSW 64 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a walka Rutkowski-Pejić zakontraktowana została w limicie kategorii piórkowej.

O godzinie 20:00 na Instagramie Fortuny – sponsora federacji KSW odbędzie się spotkanie na żywo, gdzie Łukasz Juras Jurkowski połączy się z Danielem Rutkiem Rutkowskim.

Podczas tego łączenia będziemy mogli usłyszeć m.in. o przygotowaniach radomskiego zawodnika do gali KSW64 czy kulisach podpisania kontraktu z federacją KSW. Widzowie zadawać będą mogli pytania, na które bohaterowie z chęcią odpowiedzą.

Zachęcamy do obserwowania kanały @efortunapl na Instagramie i dołączenie do wydarzenia. -> https://www.instagram.com/efortunapl/

Informacja prasowa