Choć pierwotnie planowano, iż kolejne wydarzenie spod sztandaru Fight Exclusive Night rozegra się 19 listopada, termin ten został nieco przesunięty. O wszystkim możemy dowiedzieć się dzięki mediom społecznościowym organizacji. 

Na ten moment ogłoszone są trzy batalie na nadchodzące wydarzenie FEN 37, i co trzeba dodać – zapowiada się naprawdę interesująco. Adrian Zieliński (20-11) przechodzi do kategorii półśredniej, gdzie skrzyżuje wtedy rękawice z widowiskowo walczącym Szymonem Duszą (10-5). Ponadto, miejsce tam będzie miała także rywalizacja Mariusza Joniaka (8-4) z niepokonanym dotychczas Czechem, Lukasem Chotenovskym (6-0). Całość zwieńczy zaś bój w wadze ciężkiej, w ramach którego Szymon Bajor (22-9) stanie w szranki z Michałem Andryszakiem (22-10). Pierwotnie planowany termin uległ zmianie – event ostatecznie rozegra się 27 listopada. Lokalizacja pozostaje bez zmian.

Oprócz zapowiedzianych batalii, udział w tym wydarzeniu wezmą jeszcze Cezary Oleksiejczuk (7-2) oraz Dominik Zadora (26-8). Ogłoszono już, że na szali starć z ich udziałem znajdą się mistrzowskie trofea.

Źródło: Instagram/FightExclusiveNight