7 miesięcy treningów i pokonam Popka – raper RED w „Czerwona Kartka Podcast” [WIDEO]

źródło: YouTube / cgm.pl

Coraz więcej podcastów pojawia się w ostatnim czasie i dobrze, bo w branży sportowej zawsze jest o czym porozmawiać. W jednym z takich nowych programów, pod nazwą „Czerwona Kartka Podcast” raper RED rozmawiał z Łukaszem Jurasem Jurkowskim o tym, co faceci lubią najbardziej, czyli o piłce nożnej, autach i oczywiście o sportach walki.

W trakcie programu z ust prowadzącego, REDa, padła ciekawa deklaracja:

Maciej Kawulski, jeśli skończą ci się pomysły, to jestem.

powiedział raper i wyjaśnił, ze choć nigdy nie trenował sztuka walki, to jest przekonany, że wystarczy mu siedem miesięcy przygotowań i będzie w stanie zdominować w klatce Popka, bo jak twierdzi, bałkańska dusza nie pozwoli mu odklepać duszenia, ani uciekać przed ewentualnym g&p w wykonaniu gwiazdy KSW.

Podcast do odsłuchania i obejrzenia poniżej:

RED, czyli Ernest Ivanda, jest chorwacko-polskim raperem i producentem urodzonym w Genewie. Rapuje po polsku i po francusku. Znany jest z występów w składzie Obóz TA. Jest autorem klasycznego albumu “Al-Hub” z 2002 roku, ma na koncie dwie płyty ze Spinachem. Był prowadzącym “MTV Squad”.

W pierwszym odcinku swojego podcastu „Czerwona Kartka” RED gościł prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Jak zapowiada raper, w swoim autorskim programie będzie kontynuował dziennikarską przygodę poruszając ze swoimi gośćmi wiele nieoczywistych tematów.

 

źródło: YouTube/CGM.pl