Już 9 grudnia odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 9. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie.

Dziewiąte wydarzenie z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie. Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita do tego miasta i po raz trzeci do hali na Bemowie. Ostatnie zawody w tym miejscu rozegrane zostały 4 marca i przyciągnęły blisko 600 zawodników. 9. Mistrzostwa MMA będą ostatnim turniejem z czterech zaplanowanych wydarzeń na rok 2023.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy: https://mmapolska.org/zawody.php

  • Data zakończenia zapisów: 29.11.2023​
  • Opłata startowa: I termin do 18.11.2023 – 120 zł
  • II termin od 19.11.2023 do 29.11.2023 – 150 zł

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 29.11.2023 – zgłoszenie jest nieważne.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. W zawodach mogą brać udział seniorzy, juniorzy i kadeci.

Partnerem turnieju jest Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Polska Spółka Gazownictwa, Kostka Transporte, Lexus Warszawa Wola, Pitbull West Coast, Studio.306, Overlord Fightgear, Mondolab i Trans Fair Leszno.

Zobacz także: Romanowski vs. Janikowski wzbogaca kartę XTB KSW 89

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Jest to pierwsza w kraju organizacja powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju mieszanych sztuk walki w ich amatorskiego wydaniu. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Informacja prasowa