Adrian Kępa chętny na walkę z Filipem Wolańskim

913
źródło: Facebook

Zawodnik MMATadores Katowice i organizacji Armia Fight Night – Adrian Kępa (7-3) jest chętny skrzyżować rękawice z zawodnikiem KSW- Filipem Wolańskim (11-4).

Na grupie MMA Polska & Świat pojawił się post zachęcający do dyskusji na temat starcia Wolański vs Klaczek w pierwszej połowie roku. Jednak został on edytowany, ponieważ Krzysztof Klaczek wciąż przechodzi rehabilitacje po kontuzji i wróci w drugiej połowie roku.

Post postanowił skomentować Adrian Kępa, który jasno dał do zrozumienia, że chętnie zmierzy się z „Wolanem”

Zawodnik MMATadores Katowice ma obecnie serię dwóch zwycięstw z rzędu i jest na dobrej drodze do walki o szablę mistrzowską organizacji Armia Fight Night. W ostatnim pojedynku pokonał na pełnym dystansie Giorgiego Esiavę na gali Armia Fight Night 7. Kępa przyzwyczaił kibiców, że na jego pojedynkach nie można narzekać na nudę. Starcie z Wolańskim zagwarantowałoby nie lada emocje, ponieważ zawodnik z Krakowa również zapewnia efektowne pojedynki.

Filip Wolański z federacją KSW związany jest od 2016 roku i stoczył dla niej 5 pojedynków. Dwukrotnie jego ręka wędrowała w górę, a trzy razy wracał na tarczy. Obecnie ma serię dwóch porażek z rzędu, ostatni pojedynek przegrał z Filipem Pejićem na gali KSW 48. KSW dwukrotnie nagradzało go bonusem za walkę wieczoru.

Czy do takiego pojedynku dojdzie? Może Kępa zasili szeregi KSW, albo Wolański na odbudowanie pojawi się w organizacji Armia Fight Night? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne, gdy tych dwóch zawodników, kiedyś spotka się w klatce, to emocje gwarantowane.

Zobacz również: Adrian Kępa o kolejnej walce i otwarciu klubu [WYWIAD]

źródło: Facebook/ MMA Polska & Świat